Erkek gözüyle seksten hoşlanmayan kadın

Seksten hoşlanmayan bir kadınla karşılaşan erkek, çoğu zaman nasıl davranacağını kestiremez. 27 yaşındaki James de onlardan biri.

Pauline ile cinsel ilişkimizin mükemmel olduğunu söyleyebilirim.

Ancak bazen ona bir şeyler oluyor. Tam olarak ne olduğunu bilmiyorum. Bir süre için seksten tamamıyla kopuyor. Bu durum beraber yaşamaya başladığımızdan beri sadece üç ya da dört kez oldu. Ancak bir ay, hatta daha fazla sürebiliyor. Bu beni oldukça incitiyor. Benimle ilgili bir sorundan kaynaklanıyor olabilir. Belki de ona istediklerini veremiyorum. Bunun sonucu oluşan duyguları onu seksten alıkoyuyor olabilir. Belki de onu kızdıracak bir şeyler yapıyor ve onun kendine ?kapanmasına? neden oluyorum. Benimle konuşması gerek. Çünkü bu durum beni duygusal yönden bir gerilim içine sokuyor. Onun birden kapanmasına? neden olabilecek bir şey söylemekten ve yapmaktan korkuyorum.

Neyse şimdi durum anlattığım gibi değil. Bütün istediğim tekrar olmaması.

Ronnie 19 yaşında, hala kolejde

?Bir kız sinirli ve soğuksa ondan kaçarım. Böylelerine sıkça rastlanabilir. Ciddi resmi ve buz gibi soğukturlar. Bazen paltolarını bile çıkarmazlar. Sorun sarf ettiğim enerji bir yana, bir sürü para ve zaman harcayana kadar durumdan haberdar olmamaktır. Bir bardasınızdır, size o kadar davetkâr davranır ki geceyi beraber geçireceğinizi düşünürsünüz. Tam evine girme zamanı gelince kapıyı yüzünüze kapayıverir.

Böylesi bir kızla bir süre çıktım. Çok hoştu, çok eğleniyorduk. Ancak başbaşa kalmamak için her şeyi yapıyordu. Başkalarının yanında kumrular gibiydik. Ancak yalnız kaldığımızda birden her şey değişiyordu. Garip bir durumdu. Onu neyin rahatsız ettiğini hiç anlayamadım.

Onlarla uğraşmak boşuna zaman kaybıdır.